İmer Grup Bünyesinde faaliyet gösteren İmer Otelcilik,  İmer Enerji ve Dolmabahçe Enerji,  1912 senesinden beri ticaretle uğraşan bir aile tarafından kurulmuş aile şirketleridir.

İmer Otelcilik, 1981 yılından beri konaklama sektöründe hizmet vermektedir. Manisa’nın ilk oteli olan ‘’Hotel Arma’’ ve ilk büyük oteli olan  ‘’ Hotel Büyük Saruhan’’  uzun yıllardır başarı ile faaliyet gösteren saygın kuruluşlardır.

Hotel Arma, yüksek konukseverlik anlayışı ile misafirlerinin her türlü profesyonel ihtiyaçlarına cevap vermek için 1981 senesinden beri hizmetinizdedir.

Hotel Arma şehrin merkezinde, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 46 km uzaklıktadır.

Otelimizde, 24 saat oda servisi, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetleri, ücretsiz otopark, ücretsiz Wİ-Fİ, odalarda kettle ve su, çay, bitki çayı ikramları, şehrin tüm canlılığına hakim üst lobimizde gün boyu ücretsiz çay, kahve ve ikram büfesi bulunmaktadır.

Misyonumuz, yüksek konukseverlik standartlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel kadromuz ile misafirlerimize kendilerini çok özel hissettirmek ve benzersiz bir konukseverlik deneyimi yaşatmaktır.

Giriş Tarihi   
Çıkış Tarihi   
Yetişkin Çocuk
Oda Tipi